פתח חיפוש מתקדם

מדריך שיחות סקס

מדריך שיחות סקס

המדריך המלא לשיחות סקס מעולות בטלפון
חיי המין של רובנו משעמם וכבר נהיה שיגרתי, או שלחילופין לצערנו אין לנו חיי סקס פעילים, אנחנו בתקופה לי פרטנר זמין לסקס או שהבת או בן זוג שלנו פשוט לא חרמנית מספיק לעשות אתך סקס בתכיפות שאנחנו רוצים, אז אם אנחנו גברים אז אנחנו מחפשים בנות זוג שאוהבות סקס, חרמניות בלשון העם, שרוצות לעשות אתנו סקס בכל זמן שנרצה או לפחות לעשות איתנו סקס בטלפון.
אם לא התנסית בעניין הזה עד היום אז אנחנו ממליצים על כך בחום! סקס בטלפון מאפשר לנו להיות משוחררים, ולהתנהג כפי שהיינו רוצים בחיים האמיתיים ולא תמיד עושים זאת בגלל ענייני בושה, אז הטלפון זה המקום המושלם עבורך, זה עלול להיות או להישמע לך טיפשי ולא אמיתי, אבל זה יכול להיות מרגש יותר מהדבר האמיתי.

אז להלן הטיפים והעצות שיעזרו לך להשתחרר, ולנסות לעשות סקס בטלפון וליהנות ממנו
* בחר את הזמן הכי טוב, זה שאתה נמצא בו לבד, משוחרר, ובלי שיש מישהוא ברקע שיגרום לך לאי נוחות או להיות משחורר פחות, תתמקם בחדר שלך, או בחדר שבו אתה מרגיש הכי נוח ומשוחרר.

* בחר את סוג התאורה שמרגיש לך הכי משחורר, זו שכבר ביצעת בה אוננות והצלחת לגמור בחופשיות, הכי טוב זה כמובן חושך, אבל אנחנו ממליצים על תאורה חלשה והכי טוב זה נרות לעצב אווירה סקסית ונינוחה עבורך.

* תתאם עם בת או בן הזוג שלך את הזמן הכי מתאים בשבילו כך שגם הוא או היא תרגיש חופשיה ותעשה איתך את הסקס באופן מטורף שייקח את שניכם למקום מעולה. לידיעתך סקס עם ישראליות הוא פשוט יותר בטלפון, הן מרגישות משוחררות יותר.

* גרום לבת הזוג להיות חופשיה, תוודא שהיא במקום וזמן שמאפשרים לה לדבר על הכל ולהתנהג ללא חסמים ועכבות.

* תשתחרר, אם אתה מעשן או שותה אלכוהול תעשה זאת במידה מועטה לפני האקט עצמו, תעשה זאת כדי להשתחרר אבל אל תגיע למצב של איבוד שליטה.

* כנס אפילו לפני השיחה למצב רוח חופשי משוחרר והכי חשוב סקסי,

* תתחיל עם עצמך קודם, גע בעצמך, אל תאונן ממש אבל תתחיל להתחרמן מעצמך קודם ותתחיל לדמיין את בת הזוג שלך איך היא רוצה את הסקס הזה ותנסה להגדיר את המצבים המושלמים עבור סקס מעולה בטלפון שיכול להפוך למציאות.

* תתחילו שיחה ידידותית אבל גם חרמנית, דבר איתה בקול נמוך... תן לה להרגיש מחוזרת ואחת שאתה רוצה להשכיב אותה כאן ועכשיו.

* עכשיו שאתה מוכן, חרמן ורוצה לגמור עם הבחורה בטלפון נשאר לך לעבור לסקס עצמו, אתה מתחיל קודם כל להחמיא לה על איך שהיא נראית או איך שאתה מדמיין שהיא נראית, לספר לה איך הייתה רוצה לפנק אותה, איך היית רוצה לעשות לה מסאג' אירוטי מפנק בכל הגוף עד שהיא תגמור או עד שאתה תגמור, מה שנקרא מסאג' עם הרפיה מלאה.

* אתה מוזמן להתנשף לה בטלפון, באופן עדין שתרגיש את החום גוף שלך ואיך הייתה רוצה לנשק אותה על האוזן באופן אירוטי.

* נסה להבין מה היא לובשת, שתספר לך בטלפון מה היא לובשת מעל ומה היא לובשת מתחת לבגדים, איזה תחתונים איזו חזייה, וספר לה כמה זה נשמע יפה וכמה היית רוצה לראות אותה ככה.

* אל תתבייש לבקש ממנה לגעת בעצמה ותתחיל בזה שאתה מספר לה איך אתה נוגע בעצמך.

* שאל ותתעניין מה היא אוהבת בסקס שלה, כמה היא חרמנית בטלפן ומה היא רוצה שתעשה לה עכשיו

* ככל שהשיחה תתקדם ותגיע לפורקן תוודא שגם היא בדרך לגמור איתך בטלפון ולהגיע לסקס המושלם.

מוזמנים להיכנס לאתר שיחות סקס בטלפון www.thesex.co.il


אולי תרצה לשוחח גם עם...