פתח חיפוש מתקדם

תקנון אתר LoveOnPhone

תקנון אתר LoveOnPhone

תקנון אתר ההכרויות והשיחות למבוגרים LoveOnPhone

תקנון זה בא להסדיר את כללי ההתנהגות וחוקי הפעילות של הגולשים באתר Loveonphone.co.il וכל אתר אחר הקשור לאתר זה.

תנאי לגלישה המחייבים כל גולש באתר הוא היות הגולש בגיר בן 21 שנים. אם אינך בגיר ואתה או את בני פחות מגיל זה, אתה נדרש שלא לגלוש באתר ולצאת מהאתר. מפעילי האתר לא יהיו אחראים בכל אופן לכל תוכן, ו/או התקשרות, ו/או שימוש, ו/ או גישה לאתר על ידי כלל הגולשים, ללא תלות באזור מגוריהם, גילם, או מינם.

 התקנון מחייב את הגולשים באתר בכל גלישה באתר (להלן: "הגולש"), ללא חשיבות האם הגולש צופה באתר באמצעות מחשב נייח, נייד, טלפון חכם, טאבלט, ו/או כל אמצעי מכאני, ו/או אופטי אחר מכל סוג שהוא.

גולש שאינו מסכים להוראות התקנון, מתבקש שלא להמשיך לגלוש באתר. גלישה באתר, מהווה הסכמה מפורשת מצד הגולש לכל הוראות התקנון ולקיומן באופן מלא.

כל גולש אשר המשיך לגלוש, לצפות ולקרוא את תכני האתר עשה זאת על דעת עצמו ומסכים לכך, כל גולש אשר בחר חייג לאחד או יותר ממספרי הטלפון המוצגים באתר מסכים בזאת לרישום למועדון הלקוחות של האתר ויקבל מדי פעם הודעות SMS או הודעות מייל בנושאי השירות אותם צרך באתר.

אתר זה אינו מספק שירותי מין ואינו מהווה אתר פרסומי לשירותי מין, מפעילי האתר יסירו באופן מיידי כל פרסום באתר, ככל ויתברר להם, שמדובר בפרסום לשירותי מין האסורים לפי החוק. יודגש שלפי סעיף 205ג (א) לחוק העונשין- חל איסור על פרסום שירותים של העוסקים בזנות. מפעילי האתר פועלים בהתאם לחוק זה ויסירו כל פרסום שיתגלה שהוא מהווה הפרה של חוק זה.

במידה והינך רוצה להסיר עצמך מקבלת הודעות שירות מהאתר נא מלא את הטופס צור קשר לחץ כאן


אולי תרצה לשוחח גם עם...