פתח חיפוש מתקדם

אתר הכרויות

כשהמציאות לא פשוטה
למצוא אהבה זה החלום שלכולנו. מעבר לכסף ועושר מוחשי, בריאות לא נגמרת לנו ולמשפחתנו, אנחנו רוצים עוד משהו אחד פשוט שמהווה צורך ביולוגי עתיק יומין: אהבה. אך מה נוכל לעשות כשרצונות לחוד ומציאות לחוד, ואנו מקבלים חיים קשים מנשוא: חיזורים לא נגמרים שמסתיימים באכזבות, אנו כלל לא נפגשים עם המין השני בעבודה ובשגרת יומנו, וגם כשכבר יש לכם הזדמנות היא חומקת לכם מהידיים. אפשר להשקיע בזוגיות את כל מאודכם אך בסופו של דבר תבינו שהמאמצים היו לשווא ויכול להיות שהכול היה בראש שלכם והצד השני כלל לא הבין מה אתם מרגישים.

לא לוותר לעולם
אתר היכרויות לא נועד לאוכלוסייה מסוימת. זו טעות נפוצה של אנשים שחושבים שאתר היכרויות נועד אך ורק לנואשים מבוגרים שלא מוצאם את עצמם. תנו לנו לספר לכם שבאתר היכרויות תוכלו למצוא אנשים מכל הגילאים, כל המגזרים ומכול הסיבות: שברון לב שכמעט גרם לנו לוותר, ביישנות מוגזמת, או פשוט הרגשה של חוסר מזל בחיי האהבה. באתרי היכרויות שונים תוכלו לפגוש אהבת אמת בדיוק כמו שיכולתם לפגוש בסופר מרקט, בעבודה או במסיבה ביום שישי. גם אנשים מאוד ביישנים ילמדו מה זה דייט ראשון, כיצד מתנהגים, ואולי גם בפעם הראשונה ילמדו איך לדבר עם בחור או בחורה שמוצאים חן בעיניהם. הרי יכול להיות שעד עכשיו, רק בהיתן בגבר שמוצא חן בעיניכם וחיפשתם שיקרה נס, נכון?

דיסקרטיות טוטאלית
ישנם אנשים רבים באוכלוסייה שמעוניינים לנסות אתר היכרויות מסוים אך שוב ושוב חוששים מאותן הסיבות: הדיסקרטיות. מה יקרה אם אנשים יידעו שאני באתר היכרויות? לא יחשבו שאני מסוכן? יקראו לי נואש? ומה אם אפגוש את אותה בחורה ברחוב? קודם כל, להירגע. בדיוק כמו שיש אנשים שמחפשים באינטרנט רכב חדש לקנייה, מחפשים טיסות לחו"ל או ביטוחים לעסק, אתם יכולים לחפש אהבה. זה בסדר, זה מקובל וזה תקין. ואולי הכי חשוב מבניהם, זה גם מצליח. ובכל זאת, אם מישהו חושש מהצעד של ההרשמה, קחו בחשבון שהפרטים שלכם בכל אתר היכרויות מוגנים במערכת ואתם כלל לא חושפים את פרטיכם האמיתיים כולל שמכם, אם לא תחפצו בכך.

אם אני לא מחפש אהבה רצינית לקשר ממשוך?
אתר היכרויות כשמו כן הוא, מציע להכיר בין אנשים ומקשר ביניהם ברחבי הרשת. תוכלו לבחור אנשים לפי אזור מגורים, לפי גיל וגם לפי מטרת הקשר. יש אנשים שמחפשים אהבה, מחפשים קשר ממשוך ורציני, ולכן השיחות איתם יהיו יותר עמוקות, תוכלו להתחיל להתכתב מספר ימים ולאחר מכן לעבור לטלפון הנייד ואולי גם להיפגש בהמשך. לעומת זאת, תוכלו לחפש אנשים שרוצים פגישה חד פעמית, או פגישה מיידית, אנשים עם צרכים בדיוק כמו שלכם. לא תמיד הניצוץ צריך להמשיך לשריפה בשדה קוצים ומספיק לכבות את היצר הרגעי בלילה קסום ולאחר מכן להמשיך לחפש את השדה הבא להצתה.

התחלה קלה ופשוטה
זהו היתרון המובהק של אתרי היכרויות, אין משחקים. כולם התכנסו למטרה אחת וזה למצוא את החצי השני שלהם שמסתובב איפה שהוא בארץ, אולי אפילו באותו אתר. יש כמות גדולה של אנשים שאתם כלל לא מכירים שיכולים להיות האהבה הבאה שלכם והמטרה של האתר היא למצוא את הקשר ולתת לכם התחלה קלה ופשוטה. היתרון הזה של ישירות מוחלטת יכולה להיות מנוצלת על ידכם בקלות רבה, למציאת סטוץ להיום בלילה או לקשר ארוך טווח שיכול להרחיק עם החלומות שלכם. כול מה שאתם צריכים לעשות זה להירשם, לרשום על עצמכם כמה מלים, ולהתחיל לחפש בסבלנות.