פתח חיפוש מתקדם

הכרויות גייז

אתם לא לבד
שאנו חושבים על חיי אהבה אנחנו תמיד חושבים על גבר ואישה. יש 'תפקיד' לא מוגדר לכול אחד, דברים שהאישה עושה ודברים שהגבר עושה. הדבר מתבטא גם בחיי הסקס ובחייהם האינטימיים של כל זוג. אך גם הומוסקסואליים זכאים לקבל אהבה, גם הם רוצים לחוות לילה מטורף וגם הם רוצים להכיר אנשים חדשים. גייז כבר שנים צובעים את העולם בצבעים צבעוניים וססגוניים והם תופסים חלק לא מבוטל מהאוכלוסייה. אז אם אתה מרגיש לבד אתה יכול להפסיק להרגיש ככה, כי אתר היכרויות גייז יעזור לך להכיר אנשים בדיוק כמוך, שמחפשים חום ואהבה ולא רוצים להרגיש שונים.

שוני לא מבדיל בין אנשים
אמנם כולנו שונים זה מזה בטח שהדבר קשור לסקס. בין אם מדובר בתנוחה מועדפת, סגנון בן זוג או נטייה מינית, אנו שונים ושמונים וכל אחד מפעיל את היצירתיות שלו. אך ההבדלים במהות שלנו ובצרכים שלנו דומים כיוון שאנחנו בבסיסנו דומים, אנחנו רוצים להכיר מישהו שיצחיק אותנו ושיעביר איתנו את הלילה. אתרי היכרויות מאפשרים לכולם להכיר כמה שיותר אנשים, במספרים שיכולים להגיע לעשרות ביום. אפשר לעיין בתמונות, להתכתב זה עם זה, לקיים שיחות טלפון ושיחות וידאו ולאט לאט להתקדם כמו שרוצים. התהליך עד למפגש בין שני משתמשים יכול לקחת חודש ויכול לקחת שעה, איש לא יודע. המסתוריות שאופפת את התחום מוסיפה לחשק המיני שהולך ונרקם וכך תקבלו שגרה מלאת הפתעות וציפיות.

כיצד אוכל לדעת שאני מחפש אך ורק גברים?

ישנם משתמשים הומואים רבים שמחפשים גבר מדליק שיעניין אותם, או לסביות שמחפשות לסביות אחרות, ואלה אינם רוצים לבזבז את זמנם בחיפוש אחר סטרייטים. אתר היכרויות מכיל מאות משתמשים ותמיד קיימת האפשרות לצמצם את הבחירות שלך כך שיופיעו עבורך רק התוצאות הרצויות. בין היתר, יוכלו גייז לסמן אך ורק גייז אחרים ולא להמשיך ולשוטט במשתמשים של בנות אחרות או גברים סטרייטים. כך הבחירה שתיבחר תהיה מדויקת ויעילה והסיכויים למצוא בן או בת זוג יעלו משמעותית. גם בהרשמה לאתר מדובר על תהליך שכולל שיבוץ העדפה מינית כדי לסמן לשאר המשתמשים ללא בלבול.

אני מעוניין בשני המינים, כיצד אוכל לסמן את הבחירה שלי?
גם בי-סקסואליים יכולים ליהנות מאתרי היכרויות. אמנם היכרויות גייז מדברים אך ורק לאוכלוסייה ההומו לסבית אך יש בחירה גם לשני המינים. תוכלו להגדיר בחיפוש שאתם מחפשים נשים וגברים כאחד וכך לא תגבילו את בחירתכם. גם לאחר התאמה בינכם לבים משתמש אחר תוכלו לספר על עצמכם מעט רקע ובשלב מאוחר יותר לספר גם את הפרט הזה. פה כבר נכנס לסיפור מצב השיחה והקשר שלכם עם המשתמש והדבר נמצא בשליטתכם.

היכרויות גייז: ישר ולעניין
כשמדובר באוכלוסיית גייז, ככל הנראה אין זמן למשחקים: יש צורך לאהבה, כאן ועכשיו. כחלק מאתרי היכרויות גייז ניתן לבחור את מצב החיפוש שלך: קשר ארוך טווח, קשר קצר או לא ידוע. כולם ישירים באתר היכרויות בעיקר באתר היכרויות גייז ולכן קל מאוד למצוא סטוץ לערב או לסוף השבוע. חשוב מאוד לבטא את הכוונות שלכם מההתחלה בצורה הכי נעימה שיש ולנצל את מהות אתר ההיכרויות עד הסוף. לא בושה לכוון לסטוץ חד פעמי וסיפוקים מיניים יכולים לשחרר את גופנו וגם לפרוק לחצים. לאחר פגישה אחת ויצירת קשר אמון בין הצדדים תוכלו להמשיך ולהיפגש על בסיס קבוע, או פשוט להיכנס לאתר ולהמשיך להקליק כדי למצוא את הריגוש הבא בתור בקלי קלות.