פתח חיפוש מתקדם

יועצות אהבה

כולנו רוצים להתאהב
חלק יאמרו שלהתאהב זה קל, חלק ידווחו שלהתאהב זו משימה קשה מאוד עבורם. אך האמת שרובנו מתבלבלים בין הקו הדק של אהבה להתאהבות עצמה. כשאנו מתאהבים, זהו רגע אחד, אגע אחד בלבד בו אנו רואים את אהוב ליבנו, כביכול, ברגע שבו הוא שונה מהסביבה, הוא הכי יפה, הוא בדיוק מה שחיפשנו. רבים מכנים את הרגע הזה "הידלקות" על מישהו מסוים, וכך אנחנו נדלקים כמה וכמה פעמים במספר חיינו ולעתים כמה פעמים אפילו באותו היו. אך אהבה, שהיא הרבה יותר עמוקה מרגע אחד בודד היא הקשה יותר והמסובכת יותר. כשאנו מתאהבים, אנחנו ברגע הדדי מאוד סימפטי או רגע בו החושים שלנו לא פועלים, אנחנו לא מסוגלים לראות את הצד השני כמו שהוא כבן אדם אנושי אלא כאל יפהפה שהגיע אל החיים שלנו כיד הגורל.

אהבה היא לא תמיד כל כך ורודה
לא כולם מסוגלים להתמודד עם אהבה אמיתית. אהבה אמיתית היא לאהוב את חברה שלך גם כשהיא כבר לא חטובה כמו פעם. אהבה אמיתי היא לנשק את הפצעים והצלקות ברגעים שבן זוגנו זקוק לחום ואהבה. אהבה אמיתי זהו רצון לעתיד משותף ומחשבות רחוקות על משפחה, שלרגע ייראו כפנטזיה אך יועצות אהבה יסכימו שאתם בכיוון הנכון אם כך אתם חושבים. האהבה יכולה להיות טובה אלינו אם נהיה טובים אליה בחזרה ונטפח אותה, אך באותה מידה יכולה להיות אכזרית לכל אחד. כולנו חסרי אונים אל מול האהבה וההתמודדות איתה יכולה להשפיע קשות על בני האדם.

ההתמודדות עם אהבה
ישנם אנשים בעלי אינטליגנציה רגשית גבוהה יותר, זאת אומרת מודעים יותר לרגשות שלהם ולומדים איך לשלוט בהם גם כשהדבר נראה קשה. אמנם זה נשמע קל, אך שליטה ברגשות היא לא דבר של מה בכך. יועצות אהבה ברחבי הארץ יעזרו לכם להתמודד עם שברון לב, עם פרידה קשה או ייעוץ שגרתי לחיי אהבה נכונים. גם אנשים בעלי זוגיות ארוכת שנים יזכו לשמוע ייעוץ זוגי או אישי לגבי חיי האהבה, הרי אף אחד מאתנו לא עושה הכול נכון והטעויות קורות בכל יום ובכול רגע, למרות הכוונות הטובות.

כיצד לכבוש את לב הסובבים אותי
יועצות אהבה יספקו לכם כל סוג של תמיכה: בין אם מדובר בתמיכה נפשית לביטחון עצמי מרוסק, ישנם אנשים שסובלים מדימוי עצמי נמוך מאוד דבר שפוגע להם ביכולת לשדר עמידות במערכת יחסים ארוכת טווח. דברים אלו יכולים לקרות לכל אחד בגלל פגיעה קשה באגו במהלך מערכת יחסים, בה כל חלומותינו ומציאות עולמנו התנפצה לרסיסים. יועצות אהבה יעזרו לשפר את המודעות העצמית, בדרך שלכם ולא בדרך של מישהו אחר שעבר את התהליך. כל אחד יקבל יחס אישי ואוהב לכל אורך התהליך עד אשר ירגיש שמיצה את כל מה שיכל להפיק מהייעוץ.

מחשבות אופטימיות
אחד הדברים שחוזרים ונשנים בכל מה שקשור לייעוץ בחיי האהבה היא מבט אופטימי אל העתיד ואל ההווה. מה שקרה בעבר אפשר לזכור אך רק לצורך למידה לעתיד. אדם חכם ילמד מהטעויות ויפיק מהם לקחים ומסקנות וכאן יועצות אהבה יעזרו לכם בתמיכה שתצטרכו. הבסיס של הכול המחשבות החיוביות, מה כן יש לנו, מה כן טוב אצלנו, מה אנחנו מסוגלים להעניק לאחר ומי שלא מוכן לקבל, ההפסד כולו שלו. מחשבות כאלו תורמות לביטחון העצמי ומראות מציאות קצת שונה, הרי המציאות יכולה להיראות מכמה זוויות ולעתים אנו בוחרים דווקא בזווית הקשה והמסכנה יותר למרות שהמציאות היא לא בהכרח כזאת.