פתח חיפוש מתקדם

יועצות אהבה בטלפון

שיפור משמעותי בחיי הזוגיות
יועצות אהבה בטלפון הם יועצות שמבינות בפסיכולוגיה הבין אישית בין בני זוג. זוגיות היא דבר שכולנו רוצים אך לעתים אנו נכווים ממנה בצורה חזקה כך שאנחנו מעוניינים להתרחק עוד ועוד וגם החשש מקשרים חדשים בעתיד רק עולה עם הזמן. דבר זה נפוץ מאוד בפרידה של בני זוג ושנים של רווקות לאחר מכן. יועצות אהבה ידברו עמכם על הכול, יפתחו לכם את כל הנושאים שאתם חוששים לדבר עליהם ותוכלו לקבל עזרה שוטפת ותומכת לגבי כל דבר שתצטרכו. כבר הוכח מספר פעמים שגם זוגות וגם יחידים שעברו טיפול או ייעוץ הרימו את הקשר שלהם לשמיים וידעו כיצד לאחות את הפצעים. לפעמים כל מה שנדרש לייצוב הקשר הוא צד שלישי שמסתכל מהצד.

לא להאשים רק את עצמנו
בעיה נפוצה בקשרים זוגיים היא צד אחד שכנוע לעומת הצד השני. לא תמיד מדובר על האישה שהיא חזקה יותר אך מצב זה נפוץ מאוד בעיקר אצל גברים חסרי ניסיון שזהו הקשר הראשון שלהם. הבנה חשובה לבני זוג היא שאין אמת אחת ואין מישהו שתמיד צודק. בכל סיטואציה שניקח ונפרק לגורמים כדי לנסות להבין על מה זוגות רבים ומהו שורש הבעיה, נראה שיש שני צדדים לכל סיטואציה ואיש לא יידע מה נכון. אך הבעיה נהיית חמורה יותר ברגע שצד אחד תמיד לוקח על עצמו את האחריות. אני אני אני, זה לא פתרון להאשים כל הזמן את עצמך וחשוב לדעת לעמוד על שלך גם כשהצד השני מתלהט. כמובן שכולנו מנסים להימנע ממריבות כמה שיותר, אך אם בכל מהלך הקשר אתה מתכוון להתפשר על העקרונות שלך, כדאי שתתעורר ותסתכל על עצמך מהצד.

להבין איך הצד השני חושב
דבר שקשה לנו מאוד להבין הוא את הצד השני. מה מניע אותו לפעול בצורה שהוא פועל ולמה הדברים התרחשו. יכול להיות שחברה שלך תכעס עליך בגלל משהו שולי, שלא ברור לך מדוע היא עושה כזה סרט, אך בקשר, כל דבר מעיד על משהו אחר. יועצות אהבה בטלפון יסכימו שקשר זוגי הוא סיר לחץ שרק מחפש ניצוץ להתלקח. יכול להיות שהיחסים גרועים כבר ימים או שבועות ואז "מחפשים" את כל הסיבות כדי לריב. זהו מין פוליטיקלי קורקט להתחיל ויכוח ובדרך כלל צד אחד מיתמם וטוען שאין מה להתעצבן מדבר כה קטן למרות שברור לשני הצדדים שאלו הם העקרונות שמובילים את היצרים. אז מה עושים במצבים כאלה? יועצות זוגיות ישמחו לעזור לכם להתמודד עם בעיות יום יומיות כאלו ואחרות וגם להסביר מה צריך לעשות כבר בשלב המניעה.

חסר פינוק בחיים
מתי בפעם האחרונה פינקתם את בת הזוג? להמציא תירוצים כולנו יכולים. היה לי עמוס בעבודה, אין לי כל כך זמן, ברח לי מהראש. צריך להבין שברגע שתגידו שברח לכם מהראש תאריך מסוים, למשל יום נישואין או אפילו יום הולדת של בת הזוג, בעצם האדם לא כל כך חשוב לכם. גם אם אתם בטוחים שלא זה המצב, זה לא חשוב מה אתם מרגישים אלא מה אתם מראים. מה שאנחנו מרגישים נמצא אצלנו ולעולם לא נוכל להסביר באופן מלא לאיש, אך מה שנחצין החוצה, חום, אהבה, מחשבות על בן או בת הזוג שמתבטאת בדברים הקטנים כמו עזרה, מתנות ופינוקים, יכולה לשפר את הזוגיות פלאים. תנסו להיזכר מתי בפעם האחרונה קניתם לבת הזוג שלכם מתנה, סתם ככה בגלל ששאתם אוהבים אותה, כי רציתם לשמח ולהפתיע. יועצות אהבה בטלפון ישפרו את חיי האהבה שלכם בשיחת טלפון אחת ואם אתם מעוניינים בשיפור יפה שעה אחת קודם.