פתח חיפוש מתקדם

יועצות אהבה לדתיים

כולנו סובלים מאותו הדבר
האהבה יכולה להיות מאוד נעימה אך גם מאוד כואבת. מריבות עם בן הזוג או דילמות על המשך הקשר מטרידות אותנו לעתים תכופות ואין אנו יודעים כיצד לפעול ומה כדאי לעשות. יועצות אהבה יעזרו לכם בדיוק במה שאתם צריכים ויתנו לכם את התמיכה שתשפר לכם את מערכות היחסים. לא פשוט לדעת לוותר ולא פשוט לנסות להבין את צרכי האחר, גם אם נדמה לנו שזה האדם הכי קרוב אלינו. גם קשרים התחלתיים וגם קשרים שכבר נמשכים שנים זקוקים לייעוץ כי בסופו של דבר מה שאנו רואים מהעיניים שלנו היא לא תמיד המציאות האובייקטיבית.

כל מגזר יכול להרגיש שייך
יועצות אהבה יעזרו לכל אחד: גברים, נשים, הומוסקסואליים וגם דתיים. יועצות אהבה מבינות את האוכלוסייה עמה הן עובדות כדי שהעזרה תהיה אפקטיבית יותר. בסך הכול מדובר על חיי זוגיות וזה מה שיפה, שלכולנו יש את אותן הבעיות למרות השינויים בצורה החיצונית או בהרגלים. יועצות אהבה לדתיים יכולות לסייע לאותו מגזר שמתמודד עם בעיות דומות: בעיות עם הילדים, גבר שלא מספק מספיק אהבה, אישה שלא מקיימת את רצונות הגבר וכולה. למשל, אחד המקרים היותר נפוצים היא חוסר קיום יחסי מין בין בני הזוג. דבר זה יכול לשפר בצורה מופלאה את הקשר הזוגי ולפעמים בגלל הלחץ בבית ומהילדים, בני הזוג שוכחים שגם הם בני אדם ולהם יש צרכים והם צריכים להתרגש מידי פעם.

לחיות חיים כפולים

ישנם דתיים רבים שחיים חיים כפולים: ביום הן מתפללים והולכים לבית הכנסת, אך בסתר הם מחפשים ריגושים, תשוקות וקשרים זוגיים. כיום עם עולם האינטרנט הכול נגיש ולהיחשף ליצרים שאנו חשים בגופנו ולהתאפק נוכח הגירויים הרבים שאנו נחשפים אליהם היא משימה לא קלה בכלל. גם דתיות רבות שנעזרות ביועצות אהבה לדתיים יכולות לספר על מה שהן עוברות, על הרצון העז לתפוס מונית לעיר הגדולה בלילה, להחליף בגדים ולהשתגע במסיבה כמו כל נערה בגילה. ההכחשה מעצמך במקרים אלו מדאיגה מאוד וההתמודדות לבד יכולה להגיע עד פגיעה בבריאות ואי מודעות עצמית.

רוצה קשר אך המציאות לא מאפשרת

יועצות אהבה לדתיים בוחנות את הבעיות של המגזר מקרוב: בהרבה מקרים ישנם דתיים רבים שמעוניינים בחיי אהבה רומנטיים אך לצערם, בגלל השגרה השוחקת והאפורה הם תלויים בשידוכים ובהיכרויות בתוך במגזר ומרגישים מחויבים מצד המשפחה להמשיך עם הקשר הלאה. צעירים רבים צריכים עזרה מיועצות אהבה לא רק כדי לשמוע טיפים ועצות לגבי מערכות יחסים וחיי האהבה אלא כדי לשתף מישהו בחוויות וסיפור חייהם כיוון שלעתים לאנשים הכי קרובים אליהם, חברים ומשפחה, הדבר אינו אפשרי. יועצות אהבה יעזרו בכול מה שצריך בין אם מדובר על שידוך לא מוצלח שנקלענו אליו, אובדן זהות עצמית וחוסר באהבה.

דיסקרטיות מוחלטת לשלל הלקוחות

יועצות אהבה לדתיים לא רק יעזרו בנושא רגיש זה שיכול להיות שברירי מאוד בקרב האוכלוסייה אלא יפעלו בדיסקרטיות מוחלטת וישמרו על הפרטיות. כך יוכלו המתקשרים להרגיש הכי בנוח בעולם לשתף את כל מה שיושב להם על הלב בין אם מדובר ברגשות שהשתנו כלפי אשתך או חוסר רצון מהתפקוד שלך ביחסי זוגיות וביחסי מין בפרט. אם תתעלם הבעיה לא תיעלם ואם אתה מרגיש חיי האהבה שלך תקועים או שמשהו שם לא מסתדר, זה הזמן להרים טלפון ליועצת אהבה שתגרום לך להסתכל תמיד על חצי הכוס המלאה ולהסתכל קדימה בלי מבט לאחור. השירות של יועצות אהבה נפוץ מאוד גם בקרב המגזר הדתי וזה הזמן להסיר את הסקפטיות ולבדוק מה אתה עושה לא נכון.