פתח חיפוש מתקדם

סיפורי סקס

היי גבר, אני חייבת לספר לך על כל הפנטזיות שלי ושל החברות שלי, ולכן ישבנו והקלטנו הכל, במיוחד בשבילך.

נכון שתמיד רצית לדבר עם בחורה חרמנית או לפחות לשמוע אותה מספרת לך איך אני יושבת בבית ומאוננת או איך אני מזמינה אליי הביתה גבר שיודע לפנק אישה.

מחפש לדבר ולהכיר בחורה רוסיה או אתיופית חרמנית להיפגש לקבל תמונות בפרטי? כנס ושמע את הסיפורים שלנו וזה ידליק אותך בטרוף. אתן לך דוגמא למשל לסיפור שאני הקלטתי לקו הסיפורים האירוטי שלנו:

אני יושבת בבית אחרי יום עבודה ארוך, במשרד אני פוגשת איזה לקוח שנכנס והוא מסתכל על הציצי שלי בטרוף, אני פותחת כפתור נוסף בחולצה בלי שהוא ישים לב כדי לשגע אותו, הוא נכנס למטבח להכין לעצמו קפה, ואני מתה שהוא יכניס את הפרצוף שלו לתוך הציצי שלי, ואחר כך את הזין שלו.

אני נכנסת למשרד ומזמינה אותי לשבת איתי, אני מספרת לו שאני גרה לבד, ואני מתה להכיר ולפגוש גבר שמחפש פנטזיות אסורות, הוא מספר לי שהוא נשוי, ולהפתעתי זה הדליק אותי אפילו עוד יותר... לחשתי לו שזה לא מפחיד אותי.. ההפך, עכשיו בא לי עליו יותר הוא ביקש את הטלפון שלו ומיד שיצא מהמשרד הוא שלח לי הודעת ווטסאפ חרמנית בטרוף, ככה בלי משחק מקדים פשוט שלח לי כמה הוא רוצה לדבר איתי, להתחרמן איתי, לרדת לי ולעשות איתי סקס כל הלילה, אתה לא מאמין באיזה מהירות נהייתי רטובה, אז לא התאפקתי והתקשרתי אליו, רציתי קודם כל לעשות איתו סקס בטלפון, להזדיין איתו דרך הקול שלו, הוא עצר את הרכב בצד והתחיל לספר לי כמה הוא רוצה לרדת לי, נעלתי את המשרד, שלחתי יד בין הרגליים שלי, גמרתי כל כך מהר שהוא אפילו לא הספיק להתחיל לאונן לי בטלפון, אבל לא אמרתי לו שגמרתי כי גם רציתי לגמור שוב וגם רציתי שהוא יגמור.

הוא ביקש שאשלח לו תמונה של הציצי שלי בהודעה, צילמתי ושלחתי לו הוא התחרפן מזה, ואז הוא שלח לי את הזין שלי, זה היה מטורף, צילמתי ושלחתי לו תמונה בפרטי של כל חלק סקסי בגוף שלי.

אחר כך הגעתי הביתה והקלטתי את כל מה שהיה באותו היום, ומסתבר שגם לחברות שלי לכל אחת מהן יש סיפור כזה, סיפור אירוטי סקסי אחד לפחות, אז החלטנו לקחת את כל הסיפורים הסקסיים שלנו ולהקליט אותם ביחד, ועכשיו גם אתה גבר יכול להקשיב לנו בקול שלנו ממש מספרות לך איך אנחנו אוהבות להזדיין...