פתח חיפוש מתקדם

שיחות סקס

צרכים שכולם צריכים
עולם האהבה הוא מסתורי ולא ידוע. אנחנו לא יודעים מתי נפגוש את אהוב לבנו או מתי זהו רק סטוץ של לילה אחד. בסופו של דבר, נוכל לדבר על זה ונוכל גם לבחור שלא, אך לכולנו יש צרכים אותם אנו צריכים לפרוק. אמנם נושאי שיחה כאלה מביכים אותנו לא מעט אך חשוב לדעת שאתם לא לבד, כולנו באותה הסירה. הרגש, הארוטיקה, דברים שכולנו רוצים לחוות. לחוות אישה, לחוות מישהו אפילו אם מדובר באלמוני שהרגע הכרנו, מקפיץ לנו את ההורמונים ודואג שנרגיש שאנחנו בחיים ולא רק מכונות עבודה אלא אנשים עם צרכים הורמונליים ברורים.

הדחף לאהבה
מהו בדיוק הדחף לאהבה? דבר ראשון, נצטרך להגדיר מהי אהבה. אהבה יכולה להיות ארוחת ערב רומנטית בין בני זוג והיא יכולה להיות בצורת שיחות סקס לוהטות עם מישהי שלא מזמן הכרנו. בסופו של דבר את הרגשות העזים שאנו מגישים אנחנו צריכים להרגיש כי אנחנו אנשים שחיים ולצערנו לא כולנו חווים את הרגשות כתוצאה מבן או בת הזוג שלנו או מסטוצים שמצליחים לנו במועדוני הלילה. בהוליווד ועולם הפנטזיה נדמה שהמציאות עולה על כל דמיון אך בחיים האמיתיים המציאות מפילה בנוק אאוט את רוב הפנטזיות. אז מה עושים כשרוצים לחוות את הארוטיקה בשיאה?

כך נכנסו שיחות הסקס לחיינו
שיחות סקס הן שיחות ארוטיות בין שני אנשים. בשיחה נאמרים דברים ארוטיים, דברי סקס, למעשה השיחה תגרום לכם להרגיש כאילו אתם מקיימים אהבה. שיחות ארוטיות הן חלק גדול מעולם הסייבר סקס שפוקד את העולם שהתחיל מקשרים רחוקים והמשיך עד שיחות בין שני אנשים שההורמונים שלהם לא יכולים לחכות. שיחות ארוטיות יכולות לכלול גם ביטויי אהבה ויש אנשים שאף מגיעים לפורקן ולתחושות נעימות עד מצמררות בכל הגוף. יש אנשים שטוענים שאי אפשר להשוות קיום יחסים אל מול שיחות סקס אך יש הטוענים כי בשיחות עצמן יש גורם לוהט לא פחות ואף יותר.

שיחות לכל המגדרים לכל המגזרים
כשמדברים על שיחות סקס צריך לעשות הפרדה ברורה בין שיחה יזומה בין שני צדדים שמכירים אל מה שהולך ברשת האינטרנט, שיחות סקס בין אלמוניים. אתרי היכרויות רבים או אתרים שנועדו להיכרויות קצרות יותר, נקרא לזה כך, מאפשרות קיום שיחת סקס אונליין כך ששני הצדדים כלל לא מכירים אחד את השני. בדרך כלל תתלווה תמונה או מספר תמונות כדי להמחיש יותר את המאורע בדמיוננו אך ישנן שיחות שמתקיימות ללא ידיעה כלל כיצד נראה הצד השני. בכל מקרה, את המגדר חייבים הצדדים לדעת, מן הסתם.  ניתן גם לשייך את השיחות למגדר מסוים, זאת אומרת סטרייטים, הומו סקסואליים ואפילו למיין את תוצאות החיפוש שלך לדתיים, בני העדה הרוסית וכולה. התאמה זו חשובה לחלק רב מהאוכלוסייה שנעזרת בשיחות אלו כדי להתאים את הטעם האישי שלהם אל המערכת.

ההתחלה מביישת את כולם אך לאחר מכן הדחפים מדברים
אמנם כולנו נבוכים מהסיטואציה אך אנו נבוכים מהמון סיטואציות אחרות במהלך החיים. צריך לשים את המבוכה בצד ולתת לדחפים לדבר כדי להגיע לפורקן נפשי וגם פורקן מיני. ישנם אנשים רבים שמתאמצים במהלך השגרה היום יומית המפרכת ואין להם כיצד לפרוק את האהבה ויותר מזה, את הרצון לחוות גבר או אישה. לכן נועדו השיחות הללו, כדי לשים את המבוכה בצד, לשמוע מהצד השני, ולחוות יחד רגעים יפים. חשוב לזכור שכמו בכול שיחה צריך להיות נחמד ולשמור על כללי התנהגות, והכי חשוב ליהנות כמה שניתן.