פתח חיפוש מתקדם

שיחות סקס עם בחורות בטלפון

ההתחלה היא זו שקובעת
כשמתחילים שיחה עם בחורה, בכל אמצעי וכל דרך, ההתחלה היא זו שקובעת. "רושם ראשוני לא ניתן לתקן" אמנם זוהי אמרה די חזקה ולאו דווקא נכונה, אך רושם ראשוני ללא ספק הוא אחד הדרים שקשה מאוד לתקן, גם אם אפשרי. המלים הראשונות שתבחר בשיחה עם בחורה יכולות להיות בלתי הפיכות ותתפלא שהם לא דורשות אימון או מאמץ אלא רק גישה קצת יותר פתוחה והרבה אופטימיות. בסופו של דבר התשובה לא תלויה רק במה שנגיד ושלוקחים הכול בשלווה וברוגע, הכול נראה יותר ורוד. ובכל זאת יש דברים שאתה יכול לעשות כדי להתכונן למשימה הבאה, כדי שאפילו שיחות קטנות או שיחות עם בחורות בטלפון יניבו לך פירות.

אל תיקח הכול ללב

הדבר החשוב שצריך לדעת זה לא לקחת ללב. אתרי היכרויות מכירים בין אנשים רבים שעד לפני כמה רגעים היו זרים מוחלטים ומנסים לקשר ביניהם עד כדי חיבור ראשוני יציב שיוביל לדייט, שיחת טלפון או אפילו צ'אט. שיחות עם בחורות בטלפון בעיקר כשהן זרות לחלוטין צריכה להאיר בפניכם עובדה אחת ברורה: הן לא מכירות אתכם ולכן אין לכם ממה להתרגש. כשאנחנו ניגשים לבחורה במסיבה אנחנו לוקחים בחשבון שיש אפשרות דחייה מול כולם וכך גם אנשים שאנחנו מכירים יתרשמו מאתנו. אמנם גם תיאוריות אלה אינן נכונות אך זוהי הסברה הרווחת ומה שכולנו חושבים. כשאנו מדברים עם בחורה בטלפון אפשר להירגע יותר, לסדר את הדברים בראש ולנסות להוציא את המיטב.

תהיו עצמכם ואל תשימו מסכות
שיחות טלפון יכולות לתת לנו רושם מוטעה על אדם מסוים אפילו אם הרושם נתפש כמרשים. לאחר מכן, יגיע השלב המתקדם יותר בו האנשים ייפגשו ואז כל המסכות ירדו והקשר יכול להתגלות כבזבוז זמן משווע של שני הצדדים. חשוב מהתחלה לא לנסות להיות מישהו אחר ובמהלך שיחות עם בחורות בטלפון לנסות להיות מעניינים ומרשימים אך רק מדברי אמת לאמיתה ולא שקרים שיתגלו כמומצאים. כמובן שיש קשר ישיר בין תוכן השיחה לבין מטרת המפגש, כאמור ישנם מפגשים רבים שמתבצעים לאחר שיחות טלפון למטרות בילוי רגעי כך שישנם דברים שמשמעותם פוחתת.

גם בשיחות חמות כדאי לאמץ את הכללים
שיחות סקס עם בחורות בטלפון יכולות להיות חוויה לא נורמלית אם ככה תחליטו שהיא תהיה. נסו להכיר את הבחורה כמה שאפשר, תהיו נחמדים אליה, ואם תוכן השיחה מתחיל להיות מיני נסו לחמם אותה עד שהיא תרתח. שיחות כאלו יכולות להחזיר את כולנו לתקופת הנעורים בהם ההורמונים השתוללו ותנצלו את המעמד להיפתח עד הסוף. כשנוצר חיבור ראשוני טוב, הבחורה תזרום איתך ואתה רק צריך להפגין כוח ולא להישאר ביישן. תוביל את השיחה, תאט את הקצב שצריך, וכשאתה חושב שאתם קרובים לשיא תיתן את כל מה שיש לך. שיחות עם בחורות בטלפון יבטיחו לכם תשוקה צעירה ואולי גם תלמדו דבר או שניים שיוסיף לכם לביטחון העצמי.

תתייחסו לזה כאל דייט ראשון
קול של בחורה יכול לרמוז לנו הרבה על החיבור הראשוני עמה. תנו לשיחה צ'אנס, תנו לה כמה דקות שלמות בה תנסו להתחיל לגבש את מהות השיחה ואל תוותרו כל כך בקלות. בכל מקרה גם אם תחליטו שהיא לא בשבילכם והניצוץ לא מבצבץ, באותה שיחה תוכלו לדבר עם בנות נוספות כך שהזמן שלכם לא הולך לאיבוד וכך לא התקווה לגמור את הלילה עם חיוך. כמו בדייט ראשון, נסו להגיע עם ראש כמה שיותר פתוח ותתנו לבנות בקו השני להפתיע אתכם.